تقسیم – بخش ایران اسلامی استقلال نماینده مجلس

تقسیم – بخش: ایران اسلامی استقلال نماینده مجلس اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات هنوز قشقایی از یادمان نرفته است/ بادران را دست کم نمی‌گیریم ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس راجع به دیدار جام حذفی تیمش برابر بادران گفت: بازی خطرناکی پیش روی ما است. 

هنوز قشقایی از یادمان نرفته است/ بادران را دست کم نمی‌گیریم ، برانکو

برانکو: هنوز قشقایی از یادمان نرفته است/ بادران را دست کم نمی گیریم

عبارات مهم : برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس راجع به دیدار جام حذفی تیمش برابر بادران گفت: بازی خطرناکی پیش روی ما هست.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری قبل از دیدار تیمش برابر بادران پایتخت کشور عزیزمان ایران در جام حذفی اظهار کرد: ما تنها تیمی هستیم که در تعطیلات هم مسابقه می دهیم. بازی خیلی خطرناکی پیش روی ما است و هنوز قشقایی از یاد ما نرفته هست. ما هنوز حذفمان در جام حذفی را به یاد داریم.

هنوز قشقایی از یادمان نرفته است/ بادران را دست کم نمی‌گیریم ، برانکو

او افزود: بادران خیلی خوب بازی می کند و در رده دوم جدول لیگ یک قرار دارد. ما با تیم های دیگر مثل سیاه جامگان و سپیدرود هم که در انتهای جدول هستند با تمام وجود بازی کردیم بعد جهت ما تفاوت نمی کند و باید تلاش کنیم که پیروز شویم. این را پنهان نمی کنیم که گزینه برد، ما هستیم. مطمئنم بازیکنانم حریف را دست کم نمی گیرند. همین بازی می تواند جهت ما خیلی خطرناک باشد. همه آماده هستیم و بازیکنان در حال مسابقه جهت بازی کردن هستند.

سرمربی پرسپولیس راجع به بیانات یکی از مدیران بادران که گفته بلایی سخت بر سر پرسپولیس می آورد گفت: او مدیرعامل باشگاهش است و هر مربی و مدیری باید به تیمش ایمان داشته باشد و حق خوش بینی هم دارد. هیچ چیز بدی این جا نمی بینم و این خودش می تواند یک هشدار اضافه جهت تیم من باشد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس راجع به دیدار جام حذفی تیمش برابر بادران گفت: بازی خطرناکی پیش روی ما است. 

وی در پاسخ به سوالی راجع به احتمال بازی کردن بازیکنان ذخیره اش در این بازی گفت: ما بازیکن رزرو نداریم. هر لحظه یک عده روی نیمکت هستند. تیم اول ما ۲۲ بازیکن به اضافه دروازه بانان است و تفاوتی بین آنها نیست. فردا خواهیم دید که چه کسی بازی می کند.

برانکو راجع به تماشای بازی الجزیره و رئال و کمک به شناختش از تیم های اماراتی اظهار کرد: من خیلی از بازی راضی بودم. سطح بازی الجزیره امارات را دیدم که آیا وضعیتشان در افت است یا نه. بازی خیلی خوبی بود و آنها با افتخار باختند. رئال ۳۷ ضربه داشت و ۱۵ شانس گل هم داشت ولی فوتبال است و ۲ بر یک تمام شد. به این خاطر گفتم که شاید فردا هم این اتفاق جهت ما بیفتد. این هم می تواند جهت بازیکنان من گوشزد باشد.

واژه های کلیدی: برانکو | بازیکنان | پرسپولیس | برانکو ایوانکوویچ | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs