تقسیم – بخش ایران اسلامی استقلال نماینده مجلس

تقسیم – بخش: ایران اسلامی استقلال نماینده مجلس اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات با وراتی مانند پادشاه برخورد می‌شود / آنچلوتی

سرمربی ایتالیایی بایرن مونیخ تاکید کرد که وراتی پاری سن ژرمن را ترک نمی‌کند آیا که مانند پادشاه در این تیم با او برخورد می‌کنند.

با وراتی مانند پادشاه برخورد می‌شود / آنچلوتی

آنچلوتی: با وراتی مانند پادشاه برخورد می شود

عبارات مهم : برخورد

سرمربی ایتالیایی بایرن مونیخ تاکید کرد که وراتی پاری سن ژرمن را ترک نمی کند آیا که مانند پادشاه در این تیم با او برخورد می کنند.

به گزارش ایسنا و به نقل از کوریره دلو اسپورت، با وجود آن که بارسلونا سخت به دنبال جذب مارکو وراتی است و این بازیکن ایتالیایی هم علاقه زیادی جهت پیوستن به آبی اناری ها دارد ولی به نظر می رسد که او در نهایت در پاری سن ژرمن باقی خواهد ماند و این تیم را ترک نمی کند.

با وراتی مانند پادشاه برخورد می‌شود / آنچلوتی

مدیر برنامه های وراتی چند روز پیش بیانات جنجالی را بر زبان آورد و تاکید کرده بود که سران پاری سن ژرمن مانند یک زندانی با وراتی برخورد می کنند که البته خود این بازیکن چنین سخنانی را تکذیب کرد.

کارلو آنچلوتی، سرمربی کنونی بایرن مونیخ که سابقه مربیگری در پاری سن ژرمن را هم دارد این گونه به اوضاع وراتی تصویر العمل نشان داد: من هم جای وراتی باشم پاری سن ژرمن را ترک نمی کنم، آیا که در این تیم مانند پادشاه با او برخورد می کنند. از ماندن وراتی در PSG اصلا تعجب نکردم، آیا که او از حضور در این تیم خوشحال است و همه چیز برایش مهیا است.

سرمربی ایتالیایی بایرن مونیخ تاکید کرد که وراتی پاری سن ژرمن را ترک نمی‌کند آیا که مانند پادشاه در این تیم با او برخورد می‌کنند.

وراتی در سال ۲۰۱۲ بود که از پسکارا به پاری سن ژرمن پیوست و در این تیم پیشرفت بسیار زیادی کرده و الان از عالی ترین های فوتبال اروپا در پست خود هست. او تا سال ۲۰۲۱ با پاری سن ژرمن قرارداد دارد و با وجود این که بارسلونا جهت جذب او ۱۰۰ میلیون یورو پرداخت می کند ولی سران این تیم فرانسوی اصرار به حفظ او دارند.

واژه های کلیدی: برخورد | بازیکن | پادشاه | بارسلونا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs